ووشو قهرمانی/ نفرات برتر ۵ فرم تالو مشخص شدند
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۷۰۰۹۴۳۷
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، رقابتهای ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیمهای ملی ووشو اعزامی به بازیهای آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو و قهرمانی جهان ۲۰۲۳ به میزبانی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات در حال پیگیری است.
این رقابتها از روز پیش، پنجشنبه (۱۳ بهمن ماه) در دو بخش تالو و ساندا آغاز شد و در پی آن نفرات برتر ۵ فرم تالو مشخص شدند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
چانگ چوان:
فاتح حیدریان از کردستان با امتیاز ۹.۴۶
سید محمد حسینی از زنجان با امتیاز ۹.۴۱
احسان پیغمبری از خراسان رضوی و عرفان صفرپور از چهارمحال و بختیاری با امتیاز ۹.۳۷
جین شو:
ابوالفضل قره باغی از زنجان با امتیاز ۹.۲۴
علی اکبر رحیمی از اصفهان با امتیاز ۸.۸۱
امیرضا نصیری از آذربایجان غربی با امتیاز ۸.۷۳
نن گوئن:
محمدعلی خرازیان از تهران با امتیاز ۹.۴۹
امید دهقان از فارس با امتیاز ۹.۳۸
علی شکروی از اصفهان با امتیاز ۸.۹۵
نن دائو:
محمد علی خرازیان از تهران با امتیاز ۹.۵۲
امید دهقان از فارس با امتیاز ۹.۳۸
علی شکروی از اصفهان با امتیاز ۸.۹۳
تای چی جین:
مهدی اخلاق عالی از فارس با امتیاز ۹.۴۷
مهدی خداشناس از مرکزی با مرکزی با ۹.۴۶
جواد نوری از اصفهان با امتیاز ۹.۳۹
این مسابقات امروز (جمعه) و فردا (شنبه) در دو بخش ساندا و تالو پیگیری خواهد شد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
کلیدواژه: اصفهان با امتیاز امتیاز ۸ امتیاز ۹
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.iribnews.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری صدا و سیما» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۷۰۰۹۴۳۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
معرفی نفرات برتر جشنواره کیش بهشت خانواده
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، آیین بزرگداشت روز ملی خلیج فارس و تقدیر از برگزیدگان جشنواره کیش بهشت خانواده برگزار شد.
فاطمه حسینی از بندرعباس، مرتضی رحمتی از تهران و مهدی قنواتی از اهواز در بخش طراحی پوستر عناوین اول تا سوم بخش جوایز ملی را کسب کردند.
نگین استادی نیز جایزه بخش ویژه آزاد را کسب کرد و در بخش ویژه کیشوندی نیز عاطفه چراغ چشم دیپلم افتخار دریافت کرد.
هیات داوران در بخش فیلم ۱۰۰ ثانیه ای هیچ اثری را برای کسب رتبه نخست اعلام نکردند.
آیدا حافظی از تهران مقام دوم و سمیه محمدی از کیش و علی اشرف از تهران نیز مقام سوم مشترک را کسب کردند.
حسن جمشیدی از تهران در بخش ویژه آزاد و مهدی کشتکار نیز در بخش ویژه کیشوندی دیپلم افتخار را کسب کردند.
سید حسن حسینی از تهران، علی خوانین از شیراز و امیر عنایتی از تهران عناوین اول تا سوم بخش عکس را در حوزه جوایز ملی کسب کردند.
امین رحمانی از تاکستان در بخش ویژه آزاد و جابر غلامی نیز در بخش ویژه کیشوندی تندیس و دیپلم افتخار جشنواره را دریافت کردند.
امین رحمانی از تاکستان، وجیهه شکاری آذر و محمود خاکباز از کیش نیز در بخش عکس موبایلی دیپلم افتخار دریافت کردند.